Kuvaus
Kylpytynnyriin mahtuu kylpemään 2-4 henkilöä. Kylpytynnyrin sisus on merialuumiina ja paljun sisällä oleva kamiina on merialumiinia.
Alkaen: 2 100,00 €
Lasikuitusisuksella varustettuun kylpytynnyriin mahtuu 4-6 kylpijää. Kylpytynnyrin lasikuituinen sisäosa on vahvuudeltaan noin 5 mm ja ulkoverhoilu on tehty 42 mm profiiliin höylätystä lämpöpuusta.
Kylpytynnyri lämmitetään merialumiinisella kamiinalla, joka on tässä mallissa kylpytynnyrin sisällä, kamiinan edessä on suoja-aita. Kylpytynnyrin ulkoverhouksen ympärillä kaksi rosteri vannetta, jota tarpeen vaatiessa voi kiristää.
Kylpytynnyrissä voi käyttää meri-tai järvivettä ja veden voi tällöin vaihtaa tarvittaessa. Kaivo- ja hanavettä käytettäessä on hyvä miettiä myös suodattimen käyttöä, koska silloin samaa vettä voi käyttää pidenpäänkin.
Kylpytynnyrin lisävarusteet:
HUOM. Tilaa kaikki lisävarusteet samalla kertaa kylpytynnyrin kanssa, saat ne samalla rahdilla paljun kanssa.
Kylpytynnyriin mahtuu kylpemään 2-4 henkilöä. Kylpytynnyrin sisus on merialuumiina ja paljun sisällä oleva kamiina on merialumiinia.
| Lämmitys | Sisäkamiina |
|---|---|
| Materiaali | Lämpöpuu |
| Paino | 200 kg |
| Sisäkorkeus | 104 cm |
| Sisähalkaisija | 160 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pituus | 100 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pituus | 100 cm |
| Materiaali | Muovi |
|---|---|
| Pituus | 120 cm |
| Materiaali | Muovi |
|---|---|
| Pituus | 120 cm |
| Paino | 25 kg |
|---|---|
| Materiaali | Muovi |
| Paino | 25 kg |
|---|---|
| Materiaali | Muovi |
| Paino | 1 kg |
|---|
| Paino | 1 kg |
|---|
| Paino | 3 kg |
|---|
| Paino | 3 kg |
|---|




© 2019 Turun Fimex Oy