Kuvaus
Kylpytynnyriin mahtuu kylpemään 3-5 henkilöä. Kylpytynnyrin sisus on muovia ja ulkoverhous on tehty kuusesta, joka on käsitelty Teknoksen Woodex puuöljyllä.
Alk. 1 800,00 € (+ rahti)
150cm muovisisuksella varustettuun kylpytynnyriin mahtuu 3-5 kylpijää. Kylpytynnyrin sisäosa on muovia ja ulkoverhoilu on tehty 30 mm profiiliin höylätystä kuusesta. Kylpytynnyrin ympärillä on kaksi rosterivannetta, joita voi tarpeen vaatiessa kiristää/ löysentää ja kylpytynnyrin alla on jalakset, jotta kylpytynnyrin alla pääsee kiertämmän ilma.
Kylpytynnyri lämpiää tehokkaalla ulkopuolisella merialuumiinikamiilla ja muovisisus on väriltään musta. Kylpytynnyriin on saatavana erilaisia lisävarusteita.
Kylpytynnyrin lisävarusteet:
HUOM. Tilaa kaikki lisävarusteet samalla kertaa kylpytynnyrin kanssa, saat ne samalla rahdilla paljun kanssa.
Kaikki hinnat sis. alv 24%.
Kylpytynnyriin mahtuu kylpemään 3-5 henkilöä. Kylpytynnyrin sisus on muovia ja ulkoverhous on tehty kuusesta, joka on käsitelty Teknoksen Woodex puuöljyllä.
| Sisähalkaisija | 150 cm |
|---|---|
| Lämmitys | Puilla lämmitettävä, Ulkokamiina |
| Sisuksen väri | Musta |
| Paino | 150 kg |
| Materiaali | Kuusi, Muovi |
| Halkaisija | 168 cm |
|---|---|
| Paino | 2 kg |
| Väri | harmaa, Musta |
| Halkaisija | 168 cm |
|---|---|
| Paino | 2 kg |
| Väri | harmaa, Musta |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pituus | 100 cm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pituus | 100 cm |
| Materiaali | Muovi |
|---|---|
| Pituus | 120 cm |
| Materiaali | Muovi |
|---|---|
| Pituus | 120 cm |
| Materiaali | Kuusi |
|---|---|
| Paino | 15 kg |
| Väri | Musta |
| Materiaali | Kuusi |
|---|---|
| Paino | 15 kg |
| Väri | Musta |
| Paino | 1 kg |
|---|
| Paino | 1 kg |
|---|
| Paino | 3 kg |
|---|
| Paino | 3 kg |
|---|
Jousto lasku ja osamaksu on kotimainen palvelu, jolla teet ostoksesi nopeasti ja turvallisesti. Jousto on tarkoitettu yksityishenkilöille, jotka ovat hoitaneet raha-asiansa moitteettomasti.
Joustolla saat 30 vuorokautta korotonta maksuaikaa. Ostokseen lisätään 2,90€:n laskutuslisä. Laskun saatuasi voit päättää maksatko sen kokonaan vai osissa. Osamaksulla voit maksaa ostoksesi jopa 36:ssa erässä, alkaen 9,90€/kk. Jousto osamaksun kustannukset ovat 3,90€/kk ja 19,90%:n luottokorko. Voit maksaa Joustolla 30–3000 euron ostoksia.
Joustolla ostaminen on turvallista. Ensimmäisen ostoksen yhteydessä teet vahvan sähköisen tunnistautumisen. Palaavana asiakkaana voit tunnistautua helposti puhelimeen lähetettävän kertakäyttöisen koodin avulla. Jokaisen ostoksen yhteydessä teemme reaaliaikaisen ja automatisoidun luottopäätöksen. Maksutapahtuma ja tietojen välitys tapahtuu aina suojatussa yhteydessä. Lasku toimitetaan sähköpostitse. Luotonmyöntäjänä toimii Aurajoki Nordic Oy.
Lue lisää Joustosta osoitteessa www.jousto.com. Jousto –verkkokaupan mukavin maksutapa!