Kuvaus
Kylpytynnyri Boxi on kantikas, mitat ovat 200cm x200cm.
Alkaen: 2 995,00 €
Kylpytynnyri BOXI, johon mahtuu 2-6 kylpijää. Lasikuituinen sisäosa on vahvuudeltaan noin 5mm ja ulkoverhoilu on tehty profiiliin höylätystä kuusesta, joka on käsitelty puunsuoja-aineella.
Paljussa istutaan vastakkaisilla sivuilla, reunat ovat hieman kaltevat ja mitat on 200 cm x 200 cm. Voit asentaa lisävarusteena hiekkasuodattimen paljun ja kamiina välisiin liitosputkiin, jolloin samalla kylpyvedellä voi kylpeä pidenpään.
Lisävarusteita:
Tilaa kaikki lisävarusteet paljun kanssa, saat ne samalla rahdilla.
Kylpytynnyri Boxi on kantikas, mitat ovat 200cm x200cm.
| Sisuksen väri | Musta, valkoinen |
|---|---|
| Materiaali | Kuusi, Lasikuitu |
| Lämmitys | Puilla lämmitettävä, Ulkokamiina |
| Pituus | 200cm x200cm |
| Paino | 250 kg |
| Väri | Musta mustalla ulkoverhoilulla, Musta ruskealla ulkoverhoilulla, Sininen mustalla ulkoverhoilulla, Sininen ruskealla ulkoverhoilulla, Turkoosin sininen mustalla ulkoverhoukseslla, Turkoosinsininen ruskealla ulkoverhouksella, Valkoinen mustalla ulkoverhoukseslla |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pituus | 100 cm |
| Materiaali | Muovi |
|---|---|
| Pituus | 120 cm |
| Paino | 25 kg |
|---|---|
| Materiaali | Muovi |
| Materiaali | Kuusi |
|---|---|
| Väri | Musta, ruskea |
© 2019 Turun Fimex Oy