Takanhoitosarjat
| Tuotenumero | 114 |
| Rakenne | mustaksi maalattua terästä, messinkilautanen.Huom, harjaa ei saa laittaa kuumaan uuniin! |
| Koko | korkeus 84 cm |
| Paino | 2,8 kg |
| Pakkaus | pahvi |
| Tuotenumero | 118 |
| Rakenne | 3-osainen, mustaksi maalattua terästä.Huom, harjaa ei saa laittaa kuumaan uuniin! |
| Koko | korkeus 77 cm |
| Paino | 2,1 kg |
| Pakkaus | pahvi |
| Tuotenumero | 701 |
| Rakenne | mustaksi maalattua terästä, messinkilautanen, messinkikahvatHuom, harjaa ei saa laittaa kuumaan uuniin! |
| Koko | korkeus 83 cm |
| Paino | 2,8 kg |
| Pakkaus | pahvi |
| Tuotenumero | 117 |
| Rakenne | mustaksi maalattua terästä, puiset kahvatHuom! harjaa ei saa laittaa uuniin |
| Koko | 90 cm |
| Paino | 4 kg |
| Paikkaus | pahvi |