Puunkantokorit
| Tuotenumero | 102 |
| Rakenne | mustaksi maalattua terästä, puukahva |
| Koko (pxlxk) | 39x31x38 cm |
| Paino | 2,5 kg |
| Pakkaus | pahvi |
| Tuotenumero | 103 |
| Rakenne | mustaksi maalattua terästä, umpipohja |
| Koko (pxlxk) | 41x32x40 cm |
| Paino | 3,0 kg |
| Pakkaus | pahvi |
| Tuotenumero | 129 |
| Rakenne | puuta |
| Koko (pxlxk) | 29x31x50 cm |
| Paino | 1,1 kg |
| Pakkaus | muovi |
Pärekorit
| Tuotenumero | 139 |
| Rakenne | koivupäre, käsittelemätön |
| Koko (pxlxk) | 30x45x50 |
| Paino | 0,5 kg |
| Pakkaus | 3 kpl/muovi |
| Tuotenumero | 240 |
| Rakenne | koivupäre, maalattu, pinkki |
| Koko (pxlxk) | 30x45x50 cm |
| Paino | 0,5 kg |
| Pakkaus | 3 kpl/muovi |
| Tuotenumero | 241 |
| Rakenne | koivupäre, maalattu,musta |
| Koko (pxlxk) | 30x45x50 cm |
| Paino | 0,5kg |
| Pakkaus | 3 kpl/muovi |
| Tuotenumero | 242 |
| Rakenne | koivupäre, maalattu, harmaa |
| Koko (pxlxk) | 3x45x50 cm |
| Paino | 0,5 kg |
| Pakkaus | 3 kpl/muovi |
| Tuotenumero | 243 |
| Rakenne | koivupäre, maalattu, valkoinen |
| Koko (pxlxk) | 30x45x50 cm |
| Paino | 0,5 kg |
| Pakkaus | 3 kpl/muovi |