Löylymittarit
| Tuotenumero | 108 |
| Materiaali | puu |
| Koko (pxlx) | 13,5x12cm |
| Paino | 0,1 kg |
| Pakkaus | muovi/ripustuspahvi |
| Tuotenumero | 109 |
| Materiaali | puu |
| Koko (halk.) | 14,5 cm |
| Paino | 0,1 kg |
| Pakkaus | muovi / pahviripustus |
| Tuotenumero | 111 |
| Materiaali | puu |
| koko (lxk) | 22×12 cm |
| Paino | 0,1 kg |
| Pakkaus | muovi/pahviripustus |